Browse

Vánoce 2007 by ifmalku
Jak jsme prožili vánoce? Po vydatné večeři, nastalo veliké rozbalování dárků, takže jsme byli zavaleni papírem. Po radostných radovánkách se svými dárky začal večírek s modrým a růžovým týmem. Vidíte sami - podařil se !!!
Malkaci pokracovani by romi
jeste dalsi fotky k 12.12.
visiting Katka by helkas
1. photo of Matyas
2. photo took by Matyas .-)
Napište nám! by limojo
Nebojte se napsat do komentářů k tomuto blogu jakoukoliv zpětnou vazbu, pokud by vám cokoliv nefungovalo, zdálo se nepřehledné, nesmyslné apod. - sem s tím. Díky a fotu zdar.