Browse
Vánoce 2007
by ifmalku
Jak jsme prožili vánoce? Po vydatné večeři, nastalo veliké rozbalování dárků, takže jsme byli zavaleni papírem. Po radostných radovánkách se svými dárky začal večírek s modrým a růžovým týmem. Vidíte sami - podařil se !!!
Jak jsme prožili vánoce? Po vydatné večeři, nastalo veliké rozbalování dárků, takže jsme byli zavaleni papírem. Po radostných radovánkách se svými dárky začal večírek s modrým a růžovým týmem. Vidíte sami - podařil se !!!
Napište nám!
by limojo
Nebojte se napsat do komentářů k tomuto blogu jakoukoliv zpětnou vazbu, pokud by vám cokoliv nefungovalo, zdálo se nepřehledné, nesmyslné apod. - sem s tím. Díky a fotu zdar.
Nebojte se napsat do komentářů k tomuto blogu jakoukoliv zpětnou vazbu, pokud by vám cokoliv nefungovalo, zdálo se nepřehledné, nesmyslné apod. - sem s tím. Díky a fotu zdar.




























































