Browse

Na chalupě by ifmalku
Vyrazili jsme si do naší krásné chalupy na celý víkend, příjezd v pátek odpoledne. Zatopily jsme v novém krbu a přežili první noc. Chlapi si pochutnávali na pečeném kolínku a nejenom oni. Kryštof celý večer seděl u compu a mastil hry. Večírek se nad míru povedl, ale to zjistíte z fotek.
Kuba - Trinidad 2d by veru
Trinidad...
Vikouškův obyčejný den by ifmalku
S mámou ráno posnídám, vyřídím pár věcí a odpoledne se vykoupu.