Browse

Viky v Kolíně na nákupech by ifmalku
Viky si pěkně zajezdila
Vánoce 2007 by ifmalku
Jak jsme prožili vánoce? Po vydatné večeři, nastalo veliké rozbalování dárků, takže jsme byli zavaleni papírem. Po radostných radovánkách se svými dárky začal večírek s modrým a růžovým týmem. Vidíte sami - podařil se !!!
Barabizna 1 by romi
bejvaly markaci na obidku v Barabizne i se svejma nejblizsima.........